Інженерно будівельна компанія Indprojectbud
Про нас

Про нас

Інженерно будівельна Компанія Київ, Україна. "Індпроєктбуд" - Українська компанія, яка здійснює повний спектр генпідрядних, будівельно-монтажних, інжинірингових та архітектурно-дизайнерських послуг. Будівництво приватних будинків, котеджів, офісних та торгових приміщень – одні з основних видів діяльності компанії.

«Індпроєктбуд» охоплює повний спектр будівельних та оздоблювальних робіт, а також комплекс робіт зі створення сучасних інженерних мереж, таких як: вентиляція, кондиціювання, опалення, каналізація, водопостачання, електричні та слабо точні мережі.

Інженерно будівельна компанія Indprojectbud, запорука успіху – комплексний підхід до вирішення завдань Клієнтів. Впровадження оптимізованих бізнес-процесів управління проєктом, використання найсучасніших технологій проєктування та будівництва, якісно новий менеджмент, гнучкість та професіоналізм співробітників компанії дозволяють реалізовувати проєкт будь-якого ступеня складності на всій території України.

Основними принципами Компанії є професіоналізм, порядність, відповідальність, результативність та чіткість. Ми віримо, що саме ці принципи у поєднанні з відмінною якістю виконуваних нами робіт дозволять досягти та утримати лідерські позиції на будівельному ринку України!

INDPROJECTBUD – сильна компанія!

Ми здатні протистояти будь-яким труднощам, ми не боїмося освоювати нові вершини.

INDPROJECTBUD – творча компанія! Для нас немає шаблонів та штампів, ми завжди креативні.

Ми не намагаємося підлаштовуватись під сьогоднішню моду, ми намагаємося задавати її на завтра!

INDPROJECTBUD – лояльна компанія!

Ми цінуємо своїх клієнтів. Для нас клієнт завжди має рацію. Ми націлені на максимальний результат і намагаємося зробити все, щоб Ви залишилися задоволеними. Ми готові надавати всіляку підтримку у всіх починаннях і будемо раді стати надійним партнером на довгі роки!

 
 

Відомості про компанію

Контактна інформація
Контактна особа
Менеджер
Сайт компанії
Загальна інформація
Назва
Інженерно будівельна компанія Indprojectbud
Тип компанії
послуги
Адреса
03148, Україна, Київ, Якутська, 7 (Якутська, 7), на мапі
Графік роботи
Пн-Пт 9:00 - 20:00;
Сб 9:00 - 16:00;
Обід 13:00 - 14:00;
Нд вихідний
Телефони
Кількість працівників
5-10 чоловік
Організаційно-правова форма і капітал
Рік заснування
2003
Статутний фонд
Менше 10 тис USD
Правова форма
товариство з обмеженою відповідальністю