Будівництво монолітно каркасних будинків

Будівництво монолітно каркасних будинків

Будівництво монолітно каркасних будинків від компанії Інженерно будівельна компанія Indprojectbud - фото 1
16 500 ₴/куб.м

Опис

Будівництво монолітно каркасних будинків у Києві Київської області України "під ключ" Фундамент виступає як основа будівлі, колони та перекриття, що розподіляють вагу будівлі на фундамент, фундамент на ґрунт, таким чином забезпечується стійкість та надійність будь-якого монолітно-каркасного будинку.

Каркасно монолітне будівництво добре зарекомендувало себе у багатоповерховому будівництві. Переваги цієї технології безперечні, а самі будинки користуються виразними перевагами. Зазвичай такі будинки поєднують міцність бетону з легкістю газоблоку або варіант тепла кераміка, арболіт, ракушняк.

Міцність монолітного каркаса відкриває безмежні можливості реалізації складних архітектурних концепцій. У таких будинках криється майбутнє.

Наша компанія – спеціалізується, у тому числі на будівництві монолітно-каркасних будинків для приватних забудовників у Києві та Київській області. Дозвольте нам створити для Вас майбутнє зараз.

Будівництво монолітно каркасного будинку "під ключ" включає наступні етапи та роботи:

1. Розробка проєктно-кошторисної документації:

"Геологія ґрунту, геодезія ділянки, поглиблене проєктування будівлі з урахуванням архітектурних та інженерних вимог, розробка ціни на монолітно-каркасне будівництво приватного будинку"

2. Підготовчі роботи:

"Постачання побутівки, пристрій тимчасова водо/електропостачання, розчищення ділянки, підбір/постачання матеріалів/інструментів"

3. Бетонування, заливання фундаменту:

"Розмітка, виїмка ґрунту, пристрій ЩПС, виготовлення та монтаж опалубки, виготовлення та монтаж армо каркасу, заливка фундаменту, демонтаж опалубки, гідроізоляція фундаменту, теплоізоляція фундаменту, зворотне засипання фундаменту"

4. Кладочні роботи:

"Кладка стін/перегородок із газоблоку або піноблоку, кладка стін із керамоблоку, кладка облицювальної цегли на фасад, кладка стін із шлакоблока, кладка стін із ракушняка, монтаж перемичок, заливка армо пояса"

5. Бетонування заливка колон:

"Виготовлення та монтаж опалубки, виготовлення та монтаж армо каркасу, заливка колон, демонтаж опалубки, догляд за бетоном."

6. Бетонне заливання міжповерхового перекриття:

"Виготовлення та монтаж опалубки, виготовлення та монтаж армо каркасу, заливка бетону, демонтаж опалубки, догляд за бетоном"

7. Покрівельні роботи:

"Виготовлення та монтаж крокви, влаштування ізоляції, монтаж фінішного покриття"

8. Зовнішні інженерні мережі:

"Проєктування та підведення: водопостачання, каналізація, електропостачання, газопостачання, інтернет, відведення дощової води, охоронні системи, пожежна безпека"

9. Внутрішні, інженерні мережі:

"Пристрій: електропостачання, вентиляція кондиціювання, опалення, водопостачання та очищення води, каналізація, пожежогасіння, інтернет, безпека та доступ, розумний будинок, "енергоощадження"

10. Внутрішні оздоблювальні роботи:

"Чорні роботи з підлоги, штукатурні роботи, стяжка підлоги, монтаж гіпсокартону, малярні роботи, плиткові роботи, декоративне оздоблення стін, фінішне покриття підлоги"

11. Ландшафтний дизайн, облаштування прибудинкової території:

"Розробка плану та його впровадження, автополив, озеленення, укладання газону, зовнішнє освітлення, влаштування штучних водойм, виготовлення установки альтанок, зон барбекю патіо, вибір та висадка рослин (чагарників, дерев) систематичний догляд"

12. Здача об'єкта, введення в експлуатацію:

"Перевірка відповідності будівельного об'єкта проєктної документації, відповідність будівельних робіт будівельним нормам та стандартам, перевірка функціональності та безпеки систем (електричних, опалення, кондиціювання тощо)"

Ціни на будівництво монолітно-каркасного будинку в Києві визначаються рядом ключових факторів:

- складності конструктивних рішень
- розмахів/обсягів робіт
- Кількість використаних матеріалів
- Дальність розташування об'єкта

Для отримання консультацій або замовити будівництво монолітно-каркасного будинку в Києві та Київській області "під ключ" можна у нас або найбільш рекомендовано звертатися до кваліфікованих спеціалістів та спеціалістів у сфері будівництва.

Прозора оцінка цих параметрів дозволяє нам виробити конкурентоспроможну та індивідуально адаптовану пропозицію для кожного клієнта. Звертайтесь до нас, щоб отримати детальну консультацію та розрахунок вартості Вашого проєкту.

Приклади робіт можна переглянути, перейшовши до портфоліо!

Характеристики

Опалубка
знімна, незнімна, саморобна
Терміни будівництва
3 місяців
Особливості послуг
надається розстрочка, надається гарантія, післябудівельного обслуговування, проведення комунікацій, під чистове оздоблення, чорнова обробка, без обробки
Показати повністю